E-542: rietsuiker is niet vegetarisch!

Een vegetarisch eetpatroon hebben is moeilijker dan gedacht. Zo is er veel voeding welke op het eerste gezicht vegetarisch lijkt, maar dit in werkelijkheid niet is. Voorbeelden daarvan zijn kaas en kwark, maar bijvoorbeeld ook alles met het ingrediënt gelatine. E-542 kan ook aan deze lijst worden toegevoegd. Dit e-nummer is namelijk niets anders dan beendermeel. Verder lezen “E-542: rietsuiker is niet vegetarisch!”

E960: is stevia gezond?

Stevia is een Zuid-Amerikaanse plant. De bladeren van de plant hebben een zoete smaak welke zo’n 30 tot 40 keer zoeter is dan suiker. Daarnaast is stevia ook nog eens caloriearm. Inmiddels zijn er veel producten te verkrijgen met het ingrediënt stevia. Voorbeelden zijn zoetjes of chocolade van stevia. Een prima alternatief voor suiker zou je denken. Maar is dit eigenlijk wel zo? Is stevia wel zo gezond? Is stevia een gezonde vervanging van suiker? Verder lezen “E960: is stevia gezond?”

Indeling van e-nummers

E-nummers zijn door Europa goedgekeurde hulpstoffen die mogen worden verwerkt in voedingsmiddelen. De nummers vermeld op de voedingsmiddelen bij de lijst van ingrediënten. De nummers zijn in verschillende categorieën in te delen. Zo zijn er kleurstoffen, conserveermiddelen, voedingszuren, geleermiddelen, emulgatoren, stabilisatoren, verdikkingsmiddelen, zuurteregelaars, antiklontermiddelen, rijsmiddelen, smaakversterkers, glansmiddelen, anti-schuimmiddelen, meelverbeteraars, verpakkingsgassen, zoetstoffen en overige hulpstoffen. Aan het e-nummer kun je snel zien wat voor soort additief het is. Verder lezen “Indeling van e-nummers”

E-nummers, wat zijn het?

E-nummers zijn door Europa goedgekeurde hulpstoffen die mogen worden verwerkt in voedingsmiddelen. De nummers vermeld op de voedingsmiddelen bij de lijst van ingrediënten. Ook komt het voor dat niet het nummer maar juist de naam van de toegevoegde stof op de verpakking staat om de slechte naam van het e-nummer te ontwijken. Andersom wordt ook weleens juist alleen het e-nummer genoemd om de bekende slechte naam van de toegevoegde stof te ontwijken. Sommige e-nummers hebben een dierlijke oorsprong en zijn dus niet geschikt voor veganisten. Ook smaakversterkers, kleurstoffen en conserveermiddelen hebben vaak een e-nummer. Verder lezen “E-nummers, wat zijn het?”

Schuiven naar boven